گالری عکس های جالب و مطالب جذاب

" عکس های جالب - مطالب جذاب و جالب "

کتابخانه‌ای در هلند آدم امانت می‌دهد
ساعت ٦:٢٢ ‎ب.ظ روز ٢۳ بهمن ۱۳۸٧   کلمات کلیدی:

کتابخانه‌ای در هلند آدم امانت می‌دهد

یکی از کتابخانه‌های عمومی هلند برای مقابله با نژاد‌پرستی، افرادی از گروه‌های اقلیت نژادی را همانند کتاب به مشتریان خود قرض می‌دهد.
به گزارش فارس به نقل از پایگاه اینترنتی «داج ویلز»، کتابخانه‌ عمومی منطقه آسملو در هلند اعلام کرده است: همه‌ شهروندان این منطقه می‌توانند با مراجعه به این کتابخانه و در ازای پرداخت هزینه‌ قهوه برای یک نفر، یکی از اعضای گروه اقلیت نژادی این منطقه را به مدت یک ساعت با خود به یک قهوه خانه ببرند و هر سؤالی که دارند از او بپرسند.
«جان کرول» مدیر این کتابخانه معتقد است که اگر این افراد به مدت یک ساعت با یکی از این اقلیت‌های نژادی و دیگر اقلیت‌ها در محیطی دوستانه که او را به قهوه دعوت کرده‌اند سخن بگویند دیگر از خود احساسات نژادپرستانه بروز نخواهند داد.
او اعلام کرده است: برای این خدمات نیازی به کارت کتابخانه نیست و افراد غیر از برخوردهای تند و غیر اخلاقی و یا سخنان نژادپرستانه، در انتخاب موضوع سخن خود با افراد ارائه شده از سوی کتابخانه آزاد هستند.
شایان ذکر است: در میان اقلیت‌هایی که برای ارائه این خدمات ثبت نام کرده‌اند 2 داوطلب ****** نیز مشاهده می‌شوند که خواهان مطرح کردن عقاید اسلامی در محیطی آرام هستند تا از نژادپرستی علیه ******ان در هلند از این طریق بکاهند.
پیش از این کتابخانه سوئدی نیز چنین طرحی را برای کاهش عقاید نژادپرستانه اجرا کرده بوده است.

مرد یا زن؟

قضیه پرونده Monica Renee Champion مقامات قضائی در منطقه Richmond شمالی رو حسابی گیج کرده .قرار بود که دیروز Champion بدلیل تجاوز به یک خانم در وسط خیابان محاکمه بشه.وقتی که Champion در دادگاه حاضر نشد مقامات مربوطه سوابق Champion رو بررسی کردن و با کمال تعجب دیدن که ایشون 5 مورد سابقه محکومیت داره که سه مورد اونها رو بعنوان خانم و دو مورد دیگه رو بعنوان آقا گذرونده !!!
جرایم قبلی Champion شامل بیرون آوردن شلوار در انظار عمومی ، نشان دادن سینه ها به کوکان زیر 18 سال ، خودفروشی غیر مجاز ،بد مستی و استفاده از الفاظ رکیک می باشد.


مرد نامرئی !!! ( البته فقط برای دوربین ها)

مقامات ایالت Henan چین برای صادر کردن یک کارت شناسائی برای یکی از شهر وندان این ایالت به دردسر افتاده اند !!! ماجرا از این قرار است که دو هفته قبل این آقا برای دریافت کارت شناسائی به پلیس محلی مراجعه کرد و ماموران مربوطه هم پس از اینکه عکس ایشون رو گرفتند و بقیه مدارک رو بررسی کردن به ایشون گفتند که پس فردا برای تحویل گرفتن کارتشون مراجعه بکنن ولی بعدا که برای تهیه عکس این مرد به سراغ دوربین رفتند دیدند که عکسی ازاین مرد بر روی فیلم ثبت نشده !! برای همین هم دوباره از آقای Ye Xiangting دعوت کردند که برای گرفتن عکس به پاسگاه بیاد و اینبار از تمامی زوایا از این آقا عکسبرداری کردند ولی در کمال شگفتی این بار هم هیچ عکسی از Ye Xiangting بدست نیامد !!مقامات اول مشکوک شدند که شاید Ye Xiangting چیزی در میان لیباسهایش پنهان کرده ولی بعد از جستجو چیزی بدست نیامد .نکته جالب قضیه اینه که به پیشنهاد یکی از ماموران Ye Xiangting با چند نفر دیگه از داوطلبان عکس دسته جمعی انداختند ولی این بار هم تصویر Ye Xiangting بر روی هیچ فیلمی ظاهر نشد !!!Ye Xiangting گفت که قبلا چنین چیزی برای او سابقه نداشته و او براحتی می تونسته که عکس بیندازه .دلیل این مساله کماکان در هاله ای از ابهام است