گالری عکس های جالب و مطالب جذاب

" عکس های جالب - مطالب جذاب و جالب "

تلفن های آینده از نگاه
ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ روز ٥ اردیبهشت ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: تلفن های آینده
تلفن های آینده از نگاه 
Kyocera
 
foldphone1-narenji_ir.jpg 
به نظر شما آینده تلفن ها به لحاظ تکنولوژی و شکل ظاهری شان چگونه خواهد بود؟ بشنوید از ایده و نظر طراحان شرکتKyocera
 
تلفن EOS با ظاهری که شباهت چندانی به یک تلفن ندارد پیشنهاد طراحان این شرکت است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید نسل آینده تلفن ها از جنس نمایشگر های OLED قابل انعطاف می باشد که همانند یک کیف پول جیبی به راحتی دولا می شود.
 
توان الکتریکی لازم جهت فعالیت این تلفن ها به کمک انرژی جنبشی تامین خواهد شد. همانطور که تاکنون وسایلی نظیر ساعت های بادی می توانستند با انرژی جنبشی حاصل از باد کار کنند در آینده ای نه چندان دور تلفن ها نیز می توانند از انرژیهای موجود در طبیعت و محیط زیست انسان تغذیه کنند.
 
احتمال می رود که برای این تلفن ها نیز باتری قابل شارژی در نظر گرفته شود که در مواقع عدم وجود انرژی جنبشی در محیط همچنان قابل استفاده باشند. علم فیزیک نیز پیش بینی می کند که این باتری ها به کمک ژنراتور های پیزوالکتریک قابل شارژ خواهند بود.
 
رویایی ترین بخش این طرح مربوط به دکمه های این تلفن است. بر طبق حدس و گمانهای طراحان این شرکت, هر زمان که کاربر نیاز داشته باشد دکمه های این تلفن ظاهر شده و به صورت بر جسته بر روی سطح قرار خواهند گرفت.
 
اما هیچ نوع پیش بینی در مورد قیمت تمام شده این نوع تلفن ها و یا زمان دقیقی که دنیای تکنولوژی می تواند میزبان این نسل باشد به گوش نمی رسید. پس فعلا باید به آن به شکل یک ایده و طرح اولیه نگاه کنید تا در آینده زمان آن فرا برسد.
foldphone2-narenji_ir.jpg